O firmie Kontakt Zamów pomiar

ROLETA ALUMINIOWA ZEWNĘTRZNA

Komfortowo i bezpiecznie

montowane w celu podniesienia bezpieczeństwa domu lub mieszkania poprawiają izolacje termiczną i akustyczną budynku pancerz, prowadnice i kaseta wykonane z aluminium kaseta i prowadnice malowane w dowolnym kolorze Ral, pancerz dostępny również w strukturach drewna możliwość zastosowania w budynkach już istniejących jak i na etapie budowy (Integro, RKS) możliwość sterowania ręcznego i elektrycznego

Nasza firma wykorzystuje do napędu i sterowania rolet produkty firmy >>> Somfy <<<

Montaż do istniejących okien

Sterownik z programatorem

Podnoszenie przy pomocy sznurka

Krakżal - rolety, żaluzje, markizy

Witamy na stronie firmy Krakżal - producenta różnego rodzaju systemów osłon okiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi rolety, markizy oraz żaluzje.

Działania naszej firmy skupiają się na kliencie i jego potrzebach. Dbamy o to, aby każda realizacja spełniała jego wszelkie oczekiwania. Troska ta przekłada się na konkretne działania. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji, które pozwolą dokładnie ustalić wszelkie szczegóły zamówienia. Za pośrednictwem tej strony internetowej można również zamówić pomiar w odpowiadającym Państwu terminie.

Wciąż najczęściej wybieranymi osłonami okien są żaluzje. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje poziome, jak również pionowe. Zależnie od przeznaczenia produktu pomożemy wybrać odpowiedni materiał, z którego zostaną wykonane. W biurze lub miejscu pracy lepiej sprawdzą się eleganckie jasne żaluzje. Bardziej przytulnego nastroju dodadzą pomieszczeniom mieszkalnym żaluzje drewniane. Eleganckim uzupełnieniem pokoju z wyjściem na balkon lub taras mogą być żaluzje typu string - pakiety sznurków luźno zwisających z rynny górnej aż do podłogi.

Oferujemy również różnego rodzaju rolety. Od konkretnych potrzeb klienta zależy materiał, z jakiego zostaną wykonanie i jaki zastosować mechanizm podnoszenia. Najprostszy z nich to mechanizm łańcuszkowy. Dostępne są również rolety z mechanizmem sprężynowym, który ułatwia podnoszenie oraz pozwala na zatrzymanie rolety na pożądanej wysokości. Rozwiązanie takie jest szczególnie przydatne w oknach dachowych.

Firma Krakżal oferuje również zewnętrze osłony okienne, np. markizy. Sprawdzają się one świetnie zarówno osłaniając powierzchnie tarasowe przed punktami gastronomicznymi lub sklepowymi, jak również w użytku prywatnym - przy osłonie domowych balkonów lub tarasów. Markizy doskonale chronią przed słońcem w upalne dni. Zależnie od potrzeb klienta możemy zamontować sterowanie ręczne bądź mechaniczne - wspomagane silnikiem elektrycznym.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty na naszej stronie w zakładce katalog.