Blog

Żaluzje pionowe, czy poziome – które wybrać?

W ofercie producentów rolet znaleźć można wiele różnorodnych produktów. Proponowane żaluzje różnią się od siebie materiałem wykonania, kolorem, a także sposobem zaciemniania pomieszczeń. Wśród klientów najpopularniejsze obecnie są żaluzje pionowe oraz poziome. Które z nich warto wybrać i w jakich pomieszczeniach mogą być one stosowane?

Czytaj dalej

Dlaczego warto wybierać rolety produkowane na wymiar?

Rolety są dodatkami, które pełnią w domach bardzo ważne funkcje. Przede wszystkim dbają o odpowiednie zaciemnienie pomieszczeń oraz odcięcie ich od widoku osób znajdujących się na zewnątrz. Rolety już od wielu lat są częściej wybieranymi produktami odpowiedzialnymi za osłanianie okien, niż tradycyjne zasłony. W ofercie sklepów znaleźć można bardzo wiele rodzajów rolet. Które z nich warto wybrać?

Czytaj dalej

Moskitiery z aluminiową ramką – najskuteczniejszy sposób na komary

Lato to okres w roku, kiedy nawet przebywając w domu chcemy nieustannie cieszyć się świeżym powietrzem oraz słońcem, które dostaje się do pomieszczeń z zewnątrz. Niestety bardzo często zdarza się tak, że przez uchylone okna do pokojów chcą dostać się nieproszeni goście – komary. Owady te są w szczególności uciążliwe, a ich ugryzienie powoduje bardzo nieprzyjemne swędzenie. Jest jednak sposób, który pomoże Ci skutecznie poradzić sobie z tym problemem.

Czytaj dalej

Gdzie kupić elementy do zepsutych rolet?

Zakup rolet jest inwestycją, która na długi czas powinna przyczynić się do skutecznej ochrony wnętrz. Produkty te doskonale izolują światło, chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także zapewniają prywatność. Niestety czasem zdarza się tak, że w wyniku nieuwagi lub zbyt mocnego zamykania okien rolety mogą się zniszczyć. Nie jest to, jednak powód do całkowitej wymiany produktów. Z powodzeniem można zastąpić uszkodzone elementy i dalej cieszyć się z wygody, którą dają ulubione rolety.

Czytaj dalej