Producent żaluzji pionowych

Jesteśmy producentem żaluzji pionowych, który wykonuje produkty na indywidualne zamówienie. Dokonując zakupu możesz więc wybrać rozmiar produktów dostosowany bezpośrednio do Twoich okien oraz materiał, z którego mają zostać one wykonane. Oferujemy możliwość wybrania różnych rodzajów tkanin, które są bardziej lub mniej przeźroczyste.

Popularne wertykale dostępne w naszej ofercie są produktami, które są bardzo proste w obsłudze. Montowane są na szynie wyposażonej w mechanizm sterujący. Składają się z pionowych pasów elastycznego materiału, który pozwala na ich swobodne dopasowywanie do ilości światła, które ma być wprowadzone do pomieszczenia. To produkty wytrzymałe, które cechują się także eleganckim i nowoczesnym wyglądem.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje pionowe?

Z wykorzystaniem żaluzji pionowych najczęściej można się spotkać w pomieszczeniach, w których zamontowane są duże okna. Mowa tu przede wszystkim o przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych, szkołach, czy urzędach. Przy takim rodzaju okien dobranie zasłon, które będą w odpowiedni sposób przepuszczać światło jest dość trudne. Najlepiej do tego nadają się właśnie żaluzje pionowe, które można dostosować do wysokich pomieszczeń, zachowując komfort ich użytkowania. Zamontowane przy suficie, a dodatkowo ułożone pionowo są odporne na uszkodzenia oraz zniszczenia. Żaluzje pionowe pozwalają także na lepsze i bardziej efektywne operowanie światłem. Jest to funkcja szczególnie przydatna w przypadku pomieszczeń, w których przebywa więcej osób. Wykonywane przez nas produkty są trwałe i wytrzymałe. Z powodzeniem przez długi czas będą sprawdzały się w dużych pomieszczeniach.

Zobacz również: żaluzje poziome


żaluzje pionowe

Żaluzja pionowa VERTICAL PS

Przykręcana do ściany lub sufitu.
Szerokość paneli 127 mm.
Opcjonalnie napęd elektryczny.

DOSTĘPNA:
3 – 5 dni od pomiaru

TKANINY:
nieprzezierne 5 rodzajów 65 kolorów,
transparentne 1 rodzaj 1 kolor,
zaciemniające 3 rodzaje 18 kolorów,
niepalne 6 rodzajów 15 kolorów,
z warstwą odbijającą promienie słoneczne 2 rodzaje 11 kolorów

ŻALUZJA widoczna na zdjęciu:
wymiary 130 cm x 200 cm
tkanina z grupy nieprzeziernych
elementy białe
Cena żaluzji zależy od jej wymiarów i zastosowanej tkaniny.