W jaki sposób zmierzyć okno do rolet dzień noc?

W jaki sposób zmierzyć okno do rolet dzień noc?

Promienie słoneczne mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. A co, gdy chcemy odetchnąć i dać trochę ukojenia naszym oczom? Idealnym rozwiązaniem takiego problemu jest zastosowanie rolet dzień noc. Dowiedź się, w jaki sposób prawidłowo zmierzyć okno, by wybrany produkt perfekcyjnie wpasował się w dostępną na montaż przestrzeń. Zapraszamy do lektury.

Czym charakteryzują się rolety dzień noc?

Nie wiesz, jakie osłony okienne będą w Twoim przypadku najlepszym wyborem? Idealnym kompromisem między estetyką a funkcjonalnością jest wybór produktów, z których można korzystać zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pamiętaj o tym, że jako producent rolet dzień noc z Krakowa oferujemy szeroką gamę propozycji kolorystycznych, idealnie dopasowaną do różnych oczekiwań naszych klientów.

Cechą charakterystyczną opisywanych przez nas produktów są poziome pasy przeplatające się naprzemiennie. Największą zaletą rolet dzień noc jest możliwość regulacji dopływu promieni słonecznych docierających do danego wnętrza. Pełna kontrola nad przeplataniem się pasów jest bardzo korzysta. Dzięki niej możliwe jest rozwiązanie problemu w postaci braku przepływu światła przez górne partie okna.

Prawidłowy pomiar okna pod montaż rolet dzień noc

Samodzielny pomiar okna pod rolety dzień noc może być bardzo stresujący. Na szczęście przy zachowaniu kilku kluczowych zasad wykonanie tego zadania nie jest trudne. Podstawowym narzędziem do pomiaru jest niewątpliwie miarka, umożliwiająca precyzyjne określenie parametrów okna. Za jej pomocą należy zmierzyć wysokość szyby, jej szerokość oraz szerokość szyby z listwami przyszybowymi. Pamiętaj jednak o tym, że w ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy profesjonalne pomiary. Nie musisz więc zajmować się tym zadaniem samodzielnie.